Черкаси : майже 900 виїздів на виклики здійснило інва-таксі з початку року

Черкаси : майже 900 виїздів на  виклики здійснило інва-таксі з початку рокуВідтоді, як така послуга з’явилась у Черкасах, інва-таксі працює щоденно, обслуговуючи людей з обмеженими можливостями з 8.30 до 19.30. Заявки на перевезення (у тому числі і на вихідні дні) диспетчер приймає лише у будні з 8-ї до 17-ї години (у п’ятницю – з 8-00 до 16.00).

Послуги інва-таксі безкоштовні для інвалідів-візочників і осіб, що їх супроводжують. Усі витрати компенсує міський бюджет у рамках соціальної програми «Турбота».
Головний лікар Станції швидкої медичної допомоги Владислав Свириденко говорить, що люди з особливими потребами використовують таксі не лише для відвідин закладів охорони здоров’я чи реабілітаційних центрів, але й для візитів у театри, парки, музичні та художні школи. Відсоток таких заявок складає 22%. У мерії переконані, що це є хорошою тенденцією. Адже люди з особливими потребами до впровадження інва-таксі взагалі не мали можливості вести активний образ життя.Більшість свого часу вони проводили в своїх оселях.

Для довідки: мікроавтобус для інва-таксі за 160 тисяч гривень придбала Черкаська міська рада; компанія «Київстар» виділила кошти на встановлення спеціального підйомника для інвалідів та оснащення автомобіля засобами зв’язку. Зокрема, для оптимізації маршрутів, економії часу та палива, а також покращення якості обслуговування клієнтів, автомобіль забезпечений GPS-навігатором.
Крім Черкас, в Україні таксі для інвалідів є лише в Одесі та Харкові.

Аби викликати інва-таксі, потрібно телефонувати за номерами: (067) 22-55- 200 або 65-32-68, нагадують у Черкаській міськраді.
22.08.2012 13:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter