САД: Автодорожні служби цілу ніч боролися з ожеледицею в 5 районах Черкащини

За інформацією диспетчерської служби Служби автомобільних доріг у Черкаській області, обробка дорожнього покриття автодоріг загального користування для ліквідації ожеледиці та її недопущення проходила ввечері 5 січня та вночі 6 січня у Драбівському, Золотоніському, Канівському, Монастирищенському та Черкаському районах Черкаської області та на трасі міжнародного значення М-05 Київ-Одеса.

Загалом за добу було використано 502 тонни протиожеледної суміші. Для недопущення ожеледиці, пов’язаної з коливанням добової температури від плюсової вдень до мінусової вночі, піщано-соляною сумішшю було оброблено спуски, підйоми та круті повороти автодоріг за основними напрямками руху.
САД: Автодорожні служби цілу ніч боролися з ожеледицею в 5 районах Черкащини

Впродовж доби у обробці асфальтового покриття на автодорогах області загального користування були задіяні 19 піскорозкидувачів та 6 навантажувачів, у роботах на дорогах працювали 23 працівника. Станом на ранок 6 січня у черговому режимі роботи перебували 71 одиниця техніки та 95 працівників ДП «Черкаський облавтодор».

На ранок 6 січня, в результаті злагодженої роботи автодорожників області, проїзд забезпечено на усіх автомобільних шляхах державного, регіонального та місцевого значення Черкаської області.
06.01.2017 12:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter