Депутат був змушений купувати каналізаційні люки

Депутат був змушений купувати каналізаційні люкиЧеркащанам, що спускалися-підіймалися спуском на Митницю по вул. Леніна, тривалий час доводилося намагатися на втрапити у пастки двох каналізаційних колодязів, із яких традиційно покрали люки. Також, традиційно, довгий час про небезпеку людей попереджали лише імпровізовані «віники», що стирчали із цих каналізаційних проваль. Потім їх накрили звичайними квадратними тротуарними плитами, об які у пітьмі спотикались сердиті перехожі.

- Із цією проблемою я звертався до міських комунальних організацій – але її ніхто не вирішував, - констатує депутат Черкаської міської ради Сергій Ткаченко. – Під час проведення ініційованого мною ямкового ремонту вулиці Леніна-Фрунзе вирішив, що і це питання також вирішу сам.

Вирішити хронічну проблему, на яку не звертали увагу комунальні служби, депутату обійшлося у 600 гривень – саме стільки коштують два люки, нарешті встановлені на розікрадених каналізаційних колодязях. Про це розповіли у Черкаському прес-клубі.
22.08.2012 09:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
09:55 23.08.2012 alexband:
"об які у пітьмі спотикались сердиті перехожі".. тобто не сердиті перехожі не спотикалися? ;)