Сергій Одарич назвав аргументи перевізників смішними

Сергій Одарич назвав аргументи перевізників смішнимиСергій Одарич, міський голова Черкас, назвав аргументи перевізників щодо непотрібності запровадження у місті транспортної реформи, що ініціює мерія, «смішними». Він висловив здивування, що перевізники піддають критиці висновки Львівського інституту, котрий вивчав пасажиропотік у Черкасах і запропонував місту нову транспортну схему. Про це розповідає офіційний портал міської ради.

— А на нинішні маршрути перевізників хтось колись проводив дослідження, вивчав пасажиропотік? Ні. Вони сідали вузьким колом і ділили маршрути. А коли прийшла організація, яка вже проводила подібні дослідження, і проаналізувавши показала, якими вони мають бути, – цю роботу піддають сумніву, вказуючи на якусь ліцензію, — говорить Сергій Одарич.
За його словами, такі дії з боку перевізників пов’язані із тим, що їхній бізнес переважно працював у тіні. Деякі перевізники не мають власної бази, не мають змоги проводити щоденний медичний огляд водіїв та техогляд автобусів. У деяких транспортників заробітна плата сплачується у конверті. Вони декларують офіційну зарплату лише в 1000 грн. А нова транспортна реформа передбачає прозору схему з продажу квитків, обслуговування транспорту, безпечне пересування автобусів вулицями міста.
На переконання міського голови, іншого шляху, ніж йти до європейської системи перевезення із сучасними великоміськими автобусами, обладнаними кондиціонерами, низькою підлогою, місцями для інвалідів, у Черкасах немає.
Він наголосив, що зустрічатиметься із перевізниками наступного тижня. З ними він планує обговорити транспортну реформу.
— Критикуючи транспортну реформу, яка передбачає введення нового транспорту з низькою підлогою, єдиного квитка, одночасно перевізники уже втілюють у життя пункти цієї реформи. Зокрема в Черкасах зменшується вартість проїзду на деяких маршрутах до 2 гривень, на деяких маршрутах можна проїхати, використовуючи лише один квиток. А дехто з транспортників уже закуповує на осінь автобуси великої місткості. Для мене є незрозумілою, коли людина критикує і водночас своїми діями підтримує нашу ідею, — розповів Сергій Одарич.
21.08.2012 09:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter