На Черкащині обрали Міс Пенітенціарна служба – 2012

На Черкащині обрали Міс Пенітенціарна служба – 2012 Днями у приміщенні клубу Черкаської виправної колонії №62 відбувся ІІ етап конкурсу «Міс пенітенціарна служба України-2012», розповіли в управлінні ДПтС України в Черкаській області. Цього року за право представити Черкащину на головному конкурсі у столиці боролись 18 учасниць – по три красуні від кожної установи виконання покарань, слідчого ізолятора, кримінально-виконавчої інспекції та управління.
Конкурс пройшов у три етапи, першим з яких був «Дефіле у парадній формі». Дивлячись на таку плеяду красунь у кітелях, ніхто не зміг би заперечити, що жінкам дуже личить форма, а особливо у поєднанні з високими підборами. Після завершення першого етапу учасниці мали змогу представити себе, розповісти про свої захоплення та продемонструвати свої таланти у конкурсі «Візитна картка». Ось тут справді було, що подивитись, адже окрім служби та домашніх клопотів, конкурсантки знаходять час і для вишивки та плетіння, приготування кулінарних та кондитерських шедеврів. Також глядачам та журі були представлені чудовий вальс та вірші.Останній же, завершальний конкурс «Дефіле у вечірній сукні» став просто незрівнянною феєрією краси та жіночності.

Переможницею конкурсу стала Марина Єлейнік, інспектор Придніпровського районного підрозділу кримінально-виконавчої інспекції Черкаської області. Титул «Першої Віце-міс пенітенціарної служби Черкащини» виборола Марина Босенко – старший інспектор Соснівського районного підрозділу кримінально-виконавчої інспекції Черкаської області. Титул «Міс глядацьких симпатій» отримала молодший інспектор відділу нагляду і безпеки Черкаської виправної колонії №62 Альона Андрієнко.

Кожна з учасниць отримала на згадку статуетку крилатої богині перемоги Ніки, а трьом володаркам титулів начальник управління ДПтС України в Черкаській області Анатолій Грищенко вручив пам’ятні дипломи, традиційні діадеми та подарунки.
20.08.2012 17:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
17:44 20.08.2012 CompyT:
Сошли с ума! Мисс ПОПКАРЬ или мисс ВЕРТУХАЙ можно было бы именовать этот титул. А в конкурсную программу нужно включить состязание по углубленному личному досмотру, с применением резиновой перчатки.