У Черкасах змонтували найвищий у місті прапор України

У Черкасах змонтували найвищий у місті прапор УкраїниНа димовій трубі, що розташована на території Муніципального центру розвитку, встановили найвищий у Черкасах флагшток з державним прапором України.
Висота труби – 45 метрів, а флагштоку – майже 10. Державний стяг над містом буде піднятий 23 серпня.
– Виготовлений флагшток зі скловолокна, яке використовується при будівництві щогл, – говорить Олександр Згіблов, директор ПАТ «ТЕМП», яке займалось монтуванням конструкції. – Цей матеріал витримує різні погодні умови і не потребує захисту від блискавок. Сама конструкція нагадує форму склянки, всередині якої – флагшток. До речі, і прапор ми виготовили один з найбільших на Черкащині – 3,2 м х 4,8 м.
Для того, щоб помістити флагшток на таку висоту, замовляли спеціальний кран з «Азоту», а монтуванням займались професійні альпіністи Микола Петренко та Володимир Буренко.
– Щоб зібратись на трубу, хлопцям потрібно було близько 20 хвилин, – говорить президент федерації альпінізму та скелелазіння України в Черкаській області В’ячеслав Полежайко. – Для професіоналів – це не висота, адже гори набагато вищі.
Нагадаємо, державні стяги та прапори міста також будуть до Дня Прапора замінені і на бюджетних та комунальних установах.
20.08.2012 10:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter