Водоканал вирішує проблему з каналізацією на “Луначарці”

Водоканал вирішує проблему з каналізацією на “Луначарці”Жителі району “Луначарка” завжди мали великий клопіт із каналізацією. Через перепад рівнів каналізаційних колодязів тут часто відбувались затори. Тож на підприємстві вирішили нормалізувати роботу системи водовідведення даного району.

За словами головного інженера КП “Черкасиводоканал” Григорія Руденка, працівники Черкаського водоканалу ліквідували перепад рівнів каналізаційних колодязів, проклали п'ятнадцять метрів поліетиленових труб, діаметром 300 мм, на глибині п'ять метрів.

Заміна каналізаційної мережі – це робота, якої на поверхні не видно, однак вона важлива для міста. Тож для того, щоб не залишити споживачів без водопостачання та каналізації, працівники Водоканалу оперативно локалізовують аварійні ситуації.
Однак система водовідведення міста потерпає від постійних підвищених концентрацій забруднень у стоках. Крім того, не всі громадяни суворо виконують правила користування каналізаційною системою, наголошує прес-служба КП «Черкасиводоканал».
17.08.2012 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter