Міліція почала боротись зі стихійною торгівлею у Черкасах

Міліція почала боротись зі стихійною торгівлею у ЧеркасахНаприкінці минулого тижня міський голова Сергій Одарич зустрівся із представниками УМВС у Черкаській області. Під час зустрічі обговорювали питання боротьби зі стихійної торгівлею у місті Черкаси. У результаті – за два дні зникла несанкціонована торгівля на площі 700-річчя та на вулиці Пастерівській.

Напередодні на сесії міської ради це питання жваво обговорювалось депутатами. Директор департаменту муніципальної інспекції Ольга Швець розповідала, що для боротьби зі стихійною торгівлею інспекторам не вистачає повноважень. Міліція ж із торгівлею у невстановлених місцях не бореться, а виклики інспекції ігнорує. Представники правоохоронних органів зазначили, що ліквідувати стихійну торгівлю і їм не під силу.
– Під час зустрічі було досягнуто домовленостей, що правоохоронні органи активно «включаться» у боротьбу зі стихійщиками і впродовж тижня буде припинено осередки незаконної торгівлі по місту, – зазначає Ольга Швець. – Якщо ж не вдасться цього зробити, тоді ми будемо на камери в присутності засобів масової інформації з’ясовувати, чому міліція не може прибрати ці точки.
Найбільш «проблемні» осередки стихійної торгівлі у місті: площа 700-річчя, по вул. Сумгаїтській, біля ринку Сєдова (квіти), проспект Хіміків-Р.Люксембург, Леніна-Гоголя, Смілянська-Вернигори, Пастерівська.
14.08.2012 12:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter