Черкаські рятівники повернулися з Херсонщини

Черкаські рятівники повернулися з Херсонщини58 рятівників у складі Черкаського зведеного загону повернулися з Херсонської області, де надавали допомогу в ліквідації пожеж на території Корсунського та Велико-Копанського лісництв у Цюрупинському районі. Саме там із 9 серпня 2012 року вирували лісові пожежі, якими було охоплено до 1500 га лісових масивів.
Зведений загін, до складу якого увійшли 9 одиниць основної та допоміжної техніки, вже 10 серпня був залучений в ліквідації вогню.
Першими до боротьби з вогнем вступили рятувальники Золотоніського, Смілянського районів та техніка аварійно-рятувального загону спеціального призначення - за допомогою вертольоту МІ-8 з водозливним пристроєм гасили верхові пожежі. Завдяки злагодженим діям вогонь вдалося зупинити та не дати поширитися на лісові ділянки, які доручили черкащанам.
Наші рятувальники спільно із колегами з Дніпропетровської та Херсонської області увійшли до одного із оперативних угрупувань, що їх направляли на місця вогняного прориву, виявлені повітряною розвідкою. Основною задачею було постійне маневрування вздовж лісового масиву та реагування на нові осередки вогню. Їм довелося постійно пересуватися пожежною технікою серед лісу, прокладати пожежні рукава, організувати гасіння пожеж лісової підстилки та запобігати розповсюдженню вогню.
Під час проведення таких масштабних операцій було залучено 18 одиниць техніки підвищеної прохідності та 188 рятувальників.
Вжитими заходами впродовж 10 серпня вдалося повністю оволодіти ситуацією та зупинити поширення пожеж, здійснити їх локалізацію та зняти загрозу для населених пунктів.
По закінченню масштабної операції МНС, керівництво штабу з ліквідації лісових пожеж подякувало черкаським рятувальникам за професіоналізм та плідну працю. Про це повідомляє Управління МНС України в Черкаській області.
13.08.2012 15:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter