Черкаські рятувальники вирушили до Херсонської області

Черкаські рятувальники вирушили до Херсонської області До місця надзвичайної ситуації у Херсонській області було додатково направлено сили й засоби Міністерства надзвичайних справ із Вінницької, Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Миколаївської, Полтавської та Черкаської областей.
До складу зведеного загону Територіального управління МНС у Черкаської області увійшли співробітники та техніка з аварійно-рятувального загону спеціального призначення, пожежного загону по охороні ПАТ «АЗОТ», міських пожежно-рятувальних частин а також рятувальних підрозділів із Золотоніського, Чигиринського, Смілянського, та Кам’янського районів. Загалом на боротьбу із вогнем до Херсонської області Черкащина направила 7 одиниць спеціальної пожежної техніки підвищеної прохідності та 57 рятувальників.
На місці події створено оперативний штаб з ліквідації пожежі, яким з урахуванням можливих напрямків її розповсюдження, здійснено перерозподіл залучених сил і засобів та організовано гасіння на найбільш небезпечних напрямках.
Завдяки вжитим заходам станом на 7.00 10 серпня вдалося зупинити поширення пожеж та зняти загрозу для населених пунктів. Ситуація повністю контрольована. Заходи з ліквідації лісових пожеж продовжуються.
Зранку 10 серпня, після проведення повітряної розвідки, розпочато гасіння осередків пожеж із одночасним залученням максимально необхідної кількості наземних і авіаційних сил.
Усього станом на 8 годину ранку до ліквідації лісових пожеж залучено 1767 чоловік особового складу та 153 одиниць техніки, у тому числі: від МНС 553 чоловік, 91 одиниць техніки, 3 пожежні літаки та 4 вертольоти з водозливними пристроями, від Держлісагентства 280 чол. та 54 од. техніки, від МВС 150 чол., внутрішніх військ МВС 325 чол., Міноборони 442 чол. і 7 од. техніки, від Укрзалізниці 17 чол. та пожежний потяг.
Для посилення угрупувань на найбільш небезпечних ділянках, маневру сил та гасіння можливих нових осередків пожеж створено резерв МНС у кількості 353 чол. та 37 од. техніки.
На місці події працює Урядова комісія з розслідування причин виникнення лісової пожежі, повідомляє Управління МНС України в Черкаській області.

Довідка: 9 серпня о 10:20 поблизу с.Кринки Цюрупинського району Херсонської області на території Корсунського лісництва виникла лісова пожежа на площі близько 50 га, з них 25 га верхової. Загальна площа лісового масиву більше 8000 га.
Згодом внаслідок сильних поривів вітру, сухої і спекотної погоди лісові пожежі поширилися і на територію Велико-Копанського лісництва Цюрупинського району і до кінця дня 9 серпня досягли площ окремими осередками орієнтовно 1000 та 500 га відповідно.
10.08.2012 13:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter