Посилено нагляд за автоперевізниками - в Україні триває місячник з безпеки дорожнього руху

Посилено нагляд за автоперевізниками - в Україні триває місячник з безпеки дорожнього рухуДержавна інспекція України з безпеки на наземному транспорті разом з Державною автомобільною інспекцією з 1 серпня проводять на автомобільних дорогах місячник з безпеки дорожнього руху: «Увага, серпень – масові перевезення».
Як інформує міністерство інфраструктури України, у рамках цього заходу посилено державний контроль та нагляд за безпекою автомобільних перевезень під час здійснення пасажирських перевезень автобусами. Також працівники інспекцій стежать за дотриманням автомобільними перевізниками вимог безпеки під час виконання нерегулярних, регулярних спеціальних пасажирських перевезень.
Зокрема, під час перевірок особлива увага приділяється перевезенням організованих груп дітей до місць оздоровлення та відпочинку.
Крім того, Укртрансінспекція постійно проводить наради з автоперевізниками щодо необхідності додаткових інструктажів з водіями про дотримання вимог Положення про робочий час та час відпочинку, інших нормативно-правових актів з питань безпеки перевезень.
10.08.2012 10:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter