Аварійний будинок на розі Шевченка-Пастерівська закриють фасадом-замальовкою

Аварійний будинок на розі Шевченка-Пастерівська закриють фасадом-замальовкоюЗа інформацією Черкаського МВК, аварійний будинок, розташований на розі бульвару Шевченка та вулиці Пастерівської, найближчим часом матиме новий фасад. Замість зруйнованих та понівечених пожежею стін, які впродовж багатьох років «милують око» усіх, хто пересувається центральною вулицею Черкас, з’являться зображення охайного будиночка в оточенні зелені. Такий банер наступного тижня заплановано почепити на аварійний фасад. Його довжина - 30 метрів, а висота – чотири.
Начальник відділу дизайну міського середовища Оксана Поліщук зауважила, що в європейських країнах вже давно застосовують подібні методи, коли аварійні будинки та ті об’єкти, де тривають будівельні чи відновлювані роботи, прикривають спеціальними сітками, на які для кращого візуального ефекту наносять малюнок.
За її словами, нині на земельній ділянці, яка належить міcту (тобто на тротуарній частині біля будинку), вже встановлено спеціальну конструкцію, на яку чіплятиметься банерна сітка. Нею закриють аварійний будинок з боку бульвару Шевченка, а також з вулиці Пастерівської.
– Вже замовлено виготовлення банерної сітки із зображенням охайного будиночка, яку плануємо розмістити вже наступного тижня, – розповіла Оксана Миколаївна.
09.08.2012 17:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter