Тролейбусна "валентинка" від Жуковської: "Азот" проведе тендер на придбання тролейбусів, а потім передасть їх Черкасам

Тролейбусна "валентинка" від Жуковської: "Азот" проведе тендер на придбання тролейбусів, а потім передасть їх ЧеркасамПАТ «Азот» розглядає можливість самостійно придбати нові тролейбуси і надати їх місту Черкаси в користування. Про це, як інформують у Черкаському МВК, повідомила президент «Азоту» Валентина Жуковська. Підприємство оголосить тендер на закупівлю нових тролейбусів, і після укладення угоди на придбання передасть їх комунальному підприємству «Черкасиелектротранс».
Як зазначає Валентина Жуковська, таке рішення – реальний вихід зі складної ситуації, що виникла через постійне блокування та перенесення організованих мерією тендерів на закупівлю тролейбусів.
- Враховуючи, що «Азот» - не бюджетне підприємство, організований підприємством тендер заблокувати неможливо. Звичайно, «Азот» може укласти договір купівлі-продажу тролейбусів і без проведення тендеру. Але для нас важливо продемонструвати, які можливості мають виробники тролейбусів, крім блокування тендерів, і що вони можуть запропонувати, - прокоментувала президент «Азоту».
Нагадаємо, що в мерії Черкас виникли складнощі з проведенням тендеру на придбання нових тролейбусів, кошти на закупівлю котрих перерахував «Азот». Визначення компанії - постачальника нових тролейбусів мало відбутися ще 30 травня. Але тендер постійно переносився. Призначений на 31 липня четвертий (!) за рахунком тендер знову не відбувся – перепоною стало оскарження компанії «Богдан-Моторс», яка побачила в конкурсних умовах загрозу конкуренції. Перший тендер зупинила скарга іншого виробника – Львівського автобусного заводу. Мер Черкас Сергій Одарич звинуватив у зриві тендерів компанії-виробники електротранспорту, які за допомогою взаємних оскаржень змагаються за отримання вигідного контракту на крупну партію тролейбусів.
Джерелом надходжень для придбання цих тролейбусів є кошти підприємства «Азот», сплачені в бюджет міста за соціальною угодою між мерією та підприємством. Президент «Азоту» Валентина Жуковська контролює виконання соціальної угоди «Азоту» з міською владою Черкас, яка передбачала закупівлю для міста нових тролейбусів. Вона вирішила втрутитися в ситуацію і з’ясувати, чим «Азот» може допомогти місту у вирішенні цього питання.
- На жаль, мерія протягом двох місяців не може провести тендер на закупівлю нових тролейбусів. Це нас дуже непокоїть. «Азот» - соціально відповідальне підприємство, тому ми не можемо стояти осторонь такої ситуації в місті, - зазначає Валентина Жуковська.- Черкасам потрібні нові тролейбуси, тому «Азот» допоможе місту їх отримати.
09.08.2012 14:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
19:49 09.08.2012 JILLY:
Міліардеру Фірташу потрібно мати свою людину в паралменті, Тому в Жуковську вкладе грошей стільки - скільки треба. ПОТІМ ПОВЕРНЕ СТОРИЦЕЮ