Колегія Черкаської ОДА: "Сезон невпинного покращення крокує твердо по Черкащині", окрім Кам`янського, Монастирищенського та інших районів

Колегія Черкаської ОДА: "Сезон невпинного покращення крокує твердо по Черкащині", окрім Кам`янського, Монастирищенського та інших районів Учора на колегії Черкаської ОДА було підбито підсумки економічного і соціального розвитку області за 1 півріччя 2012 року. Як інформують у Черкаській ОДА, за словами Сергія Тулуба основними досягненнями першої половини року стало зростання середньомісячної зарплати, забезпечення позитивної динаміки розвитку промисловості, розвиток економіки, який дав суттєвий приріст надходжень до бюджетів усіх рівнів.
«Крім того, за звітний період в області створено 13,6 тисяч робочих місць, отже завдання на відповідний період перевиконано майже на 7%.
Ще один приклад: ось лише нещодавно у Черкасах відкрито Центр надання адміністративних послуг. Ми і надалі виконуватимемо усі свої зобов’язання в повному обсязі. Так, вже сьогодні на Черкащині здійснюється ще один амбітний проект – будівництво сучасного обласного діагностичного центру», – підкреслив голова ОДА.
Однак не всі райони мають позитивну динаміку, відтак прозвітували про власне бачення шляхів покращення ситуації голова Кам’янської райдержадміністрації Віталій Архип’юк, міський голова Канева Віктор Ніколенко, голова Монастирищенської райдержадміністрації Володимир Басанець та інші.
09.08.2012 11:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter