В атмосфері "напруження та мобілізації всіх розумових сил засуджених" з благословіння Коржа у Черкаській в/к №62 відбулася олімпіада з шашок та шахів

В атмосфері "напруження та мобілізації всіх розумових сил засуджених" з благословіння Коржа у Черкаській в/к №62 відбулася олімпіада з шашок та шахівЯк повідомляють у Державній пенітенціарній службі України, 7 серпня у Черкаській виправній колонії №62 відбувся 3-й етап VIII очно-заочної Олімпіади з шахів та шашок серед засуджених в установах Державної пенітенціарної служби України.
У третьому етапі змагань участь взяли 15 засуджених, з них 5 змагалися за шашковими і 10 за шаховими дошками. Особливо відповідальною гра була у шаховому турнірі, оскільки проти засуджених грав міжнародний майстер спорту, Чемпіон України 2009 року Володимир Якимов. За словами засуджених, хоч на перемогу ніхто й не сподівався, та невелика надія все-таки була.
Як підкреслюють пенітенціарії, засуджені «не встояли у цій напруженій боротьбі та віддали першість майстрам».
Особливо наголошується на участі в олімпіаді голови фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України, нардепа Віктора Коржа, який зацікавлено спостерігав за «атмосферою напруження та мобілізації всіх розумових зусиль засуджених».
08.08.2012 16:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter