Три рекламні компанії встановлять у Черкасах 8 зупинок

Три рекламні компанії встановлять у Черкасах 8 зупинок За інформацією Черкаського МВК, в Черкасах найближчим часом з’явиться вісім нових зупиночних павільйони, три з яких облаштують вже до кінця цього тижня. Першими «приміряють» нове вбрання зупинки: по бульвару Шевченка (поруч з Драмтеатром) та поблизу Соборної площі, а також по вул. Байди Вишневецького (навпроти магазину «Бульвар» неподалік від Будинку зв’язку). Зараз там тривають підготовчі роботи з укріплення фундаменту для майбутніх павільйонів.
Начальник відділу дизайну міського середовища Оксана Поліщук розповіла, що це – спільна соціальна ініціатива мерії Черкас та групи рекламних компаній, які входять до «Асоціації зовнішньої реклами України». А саме трьох компаній: «РТМ-Україна», «Gallery-Україна» та «BigBoard».
– Це доволі поширений європейський досвід, коли рекламні компанії популяризують свою діяльність не лише шляхом розміщення об’єктів зовнішньої реклами, але й реалізуючи соціально-корисні проекти. Як-от встановлення зупинок для громадського транспорту, – зауважила Оксана Миколаївна.
Зупиночні павільйони виконані з сучасних матеріалів: сталі, алюмінію, загартованого скла та триплексу. Кожен розрахований на 15 пасажиромісць. Розмір павільйону 4,5 м у довжину, висотою – 2,8 м та завширшки – 1,7 м. Виробник – київська компанія «Тант’єма». Вартість однієї такої установки у комплексі із сіті-лайтом складає 50 тисяч гривень. Після встановлення зупинові павільйони передадуть на баланс громади міста. І їх обслуговуванням у подальшому займатимуться комунальні підприємства Черкас.
– У центральній частині нашого міста зупинові комплекси не відповідають вимогам, затвердженим у Схемі розміщення зовнішньої реклами та Схеми розміщення тимчасових споруд у м. Черкаси. Там передбачено розміщення «легких» для сприйняття зупиночних павільйонів, які б не перекривали фасади культових споруд, пам’ятників архітектури чи торгівельних об’єктів, – зауважила Оксана Миколаївна.
Примітно, що жодна з нових зупинок не передбачає наявність у комплексі торгівельних площ. Натомість у конструкцію павільйону буде вмонтована карта міста із зазначенням номерів та напряму руху громадського транспорту, який пролягатиме конкретно крізь цю зупинку. А також сіті-лайт, який освітлюватиме зупинку у нічний час.
До речі, у переліку майбутніх восьми зупинок є як абсолютно вільні місця (як-то території поруч з Соборною площею чи Драмтеатром), так і вже з наявними торгово-зупиночними комплексами. Приміром, по бульв. Шевченка напроти Будинку торгівлі та магазином «Транзит» чи поруч з Центром дитячої та юнацької творчості по вул. Смілянська.
– Якщо говорити по Будинку торгівлі, то монтаж нової зупинки там буде виконано вже після завершення реконструкції площі довкола. Зокрема, заміни дорожнього покриття. Після чого звідти приберуть усі торгівельні ларьки, у тому числі – зупиночний комплекс, – розповіла Оксана Поліщук.
Зараз тривають перемовини з власниками об’єктів, які підлягають знесенню, щодо перенесення їх торгівельних павільйонів у інші місця.

Перелік місць, де будуть встановлені зупиночні павільйони:
• По бульв. Шевченка (напроти Драмтеатру);
• По бульв. Шевченка (колишня Трикотажна фабрика);
• По бульв. Шевченка (напроти магазину «Транзит»);
• По бульв. Шевченка (напроти Будинку торгівлі);
• По бульв. Шевченка (напроти магазину «Кооператор»);
• По бульв. Шевченка (поруч з Соборною площею);
• По вул. Смілянська (поруч з Центром дитячої та юнацької творчості);
• По вул. Б. Вишневецького (напроти магазину «Бульвар»).
07.08.2012 11:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter