Черкаська ДПС вихваляється, що в 2012 році середні донарахування на одну перевірку становили 82,3 тис. грн.

Черкаська ДПС вихваляється, що в 2012 році середні донарахування на одну перевірку становили 82,3 тис. грн.Як інформують у ДПС області, з початку 2012 року підрозділами оподаткування фізичних осіб ДПС у Черкаській області проведено 141 перевірку суб’єктів господарювання – фізичних осіб щодо дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства.
Про це повідомила заступник голови ДПС в області Тетяна Проценко.
“До кінця 2012 року діє мораторій на перевірки фізичних осіб – приватних підприємців, - наголошує Тетяна Проценко, - тому податкова служба перевіряє виключно тих суб’єктів господарювання, які за результатами аналітичної роботи потрапили до групи ризику”.
Таких “ризикоорієнтованих” приватних підприємців у І півріччі 2012 року на Черкащині було визначено у кількості 61 особи і всі вони були включені до плану-графіка проведення виїзних документальних перевірок.
За словами Тетяни Проценко, за результатами планових документальних перевірок бюджет додатково отримав 3,3 млн.грн. податків, а середні донарахування на одну перевірку склали 82,3 тис.грн.
07.08.2012 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter