У Черкасах відкрили Центр надання адміністративних послуг

У Черкасах відкрили Центр надання адміністративних послугМинулого тижня у Черкасах офіційно відкрили Центр надання адміністративних послуг. Він розташовується в одному із корпусів Міського центру розвитку (приміщеннях колишньої тютюнової фабрики). Нині в ЦНАПі розміщуються такі підрозділи: Єдиний дозвільний центр (раніше він розташовувався на першому поверсі міськвиконкому), управління державної реєстрації суб’єктів господарювання (до цього підрозділ знаходився за адресою Хрещатик, 221), відділ адмінпослуг. Тож Центр виконує чотири функції: консультаційну, надання дозволів, адмінпослуг та проведення державної реєстрації.
Як інформують у Черкаському МВК, подібний ЦНАП працює лише у Вінниці. До відкриття ЦНАП тиждень працював у тестовому режимі. За словами міського голови Черкас Сергія Одарича, за цей час виявили певні недоліки, які усуватимуться найближчим часом.
— Приміром, ситуація із санепідстанцією. Виходить так, що людина, оформлюючи дозволи в ЦНАПі, має піти ще в СЕС, отримати там рахунок і повернутися знову в Центр. Це зайві витрати часу. Тому ми зараз ведемо перемовини, щоб рахунки на сплату видавав працівник ЦНАПу, людина могла тут же оплатити в банку. Проте СЕС наполягає, щоб громадяни ходили до них, — розповів Сергій Одарич.
Центр надання адміністративних послуг збудували за європейським принципом: прийом документів громадян ведеться у зручному просторому холі з великою площею, близько 500 кв м, є комфортна зона для очікування, можливість користування Інтернетом, електронна черга.
Послугами Центру можуть користуватися і люди з особливими потребами, для яких передбачені входи, вбиральні.
06.08.2012 14:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter