У Смілі помічник мера напав на активіста "Громадського активу Смілянщини", який роздавав антимерські листівки

2 серпня близько 17-ї години в Смілі в районі залізничного переїзду і вулиці Леніна спостерігалася підвищена концентрація працівників міліції. Сюди примчало 4 міліцейських автівки. Затримали серйозного злочинця?
Як виявляється, правоохоронці затримали 18-річного юнака – активіста громадської організації «Громадський актив Смілянщини». Він розповсюджував листівку про розбиті дороги і занадто дорогі комунальні послуги в цьому райцентрі.
За словами очевидців, «затримання» провів помічник мера Сміли Максим Глущенко. Проїжджаючи вулицею на автомобілі Ауді АА 1115ВН, він побачив юнака, зупинив машину й кинувся на хлопця. За словами очевидців, помічник мера вирвав листівки, схопив юнака за горло і почав душити.
Хлопцеві спробував допомогти керівник «Громадського активу Смілянщини» Пилип Палютін. Під’їхала міліція, викликана свідками побоїща. Слідом приїхав заступник мера Михайло Коваленко. Після спілкування із представниками мерії міліція забрала не нападника, а… побитого юнака (фотокопія листівки - нижче).
У Смілі помічник мера напав на активіста "Громадського активу Смілянщини", який роздавав антимерські листівки
Клікніть для збільшення

Як повідомив нам керівник «Громадського активу Смілянщини» Пилип Палютін, юнаку інкримінують порушення Адміністративного кодексу України за статтею 152 ( «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів»). Міліція допитувала затриманого до 2 годин ночі. До речі, затримувати помічника мера міліціянти відмовилися.
Пилип Палютін заявив, що його громадська організація не буде миритися з свавіллям та беззаконням міської влади Сміли і міліції проти громадських організацій. Сьогодні він направляє звернення до Президента України Віктора Януковича, Генерального прокурора Віктора Пшонки і в ОБСЄ.
Крім того, «Громадський актив Смілянщини» буде вимагати порушення проти помічника мера Глущенка кримінальної справи за хуліганський напад, а також - звільнення керівника районного відділу внутрішніх справ Андрія Цимбала за протиправні дії його підлеглих. П. Палютін звертається до Смілянського міжрайонного прокурора Максима Кончина з вимогою дати оцінку протиправним діям смілянської міліції (і просить вважати це його звернення офіційним).

Андрій Прокопчук

Від Провінції: пропонуємо представникам Смілянської міської ради дати свій коментар щодо даного інциденту.
03.08.2012 17:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
20:21 16.08.2012 CCCP:
Риба гниє з голови....Якщо презедент бандюган, то що вже казати про жалюгізних підхлибайлеків, жага до влади та збагаченню чужого майна робить людей перевертнями.
14:13 06.08.2012 mustafa:
Хм... Так єнто любой мэрский прихвостень будет порядочных людей за горло хватать. Так пусь єнтот малалетка скоренько пишет заяву а пракуратуру и ментам ох как грустно должно быть. Если канешно пракурор тоже не мэрский кум
18:10 05.08.2012 pravdolyub:
Мэр действительно малообразованный, не может связать и двух слов, читает по слогом. Но народ же его почему то избрал? Народ хочет мэра не умнее чем он сам. А то что нет ремонта и дороги убиты в Смеле, так народу по барабану. Народ привык жить в дерьме, в Европе не бывает и другой жизни не знает. Для справки: ресторан Гуляй поле мэр уже продал чтобы получить деньги на выборы,в смеле в ЖКХ полная задница - единственное спасение для Решетняка - стать депутатом
03:32 05.08.2012 master:
Для "lapochka" - не знаю у кого семь классов образования и с кем ты общалась лично, но прежде чем оставлять тупой комментарий - посчитай количество ошибок в нём!
22:19 04.08.2012 mustafa:
A энтот мэр, его ж гарят РыгиАналы мэром то сделали. То коль в стране нынче разруха под названием "покращення" то че в Смеле далжно быть па другому? У Рыгианалав же разруха у галавах как гаварил Прахфесар Преабраженский. Им нада ж была листовки потихоньку сдирать, но у мэра 7-класов абразавания и галава плохо варит и они дурни у скандал уляпались. Гы-гы! А против таво Глущенка, що кум Смелянского начальника милиции надо криминальное дело. Шоб не хватал детей за горло. А есть в этой Смеле пракурор? Или тоже пад мэром?
20:23 04.08.2012 lapochka:
А мер в Смеле и так чувствует свой конец, поэтому и собрался в нардепы. Представляете - Народный депутат с семикласным образованием!!! Я лично общалась с ним, кажись он все семь лет учился на одни двойки! Нардеп Решетняк - позор всей стране, пусьть уж лучше добивает Смелу до конца, осталось мало, с водой,отоплением, дорогами, ЖКХ он уже покончил.
Вот ещё, "За словами очевидців, «затримання» провів помічник мера Сміли Максим Глущенко", он же и кум "керівника районного відділу внутрішніх справ Андрія Цимбала". На этом приколы не заканчиваются. Небезразличным у судьбе Смелы предлагаю присоединиться к обсуждению.