Кабмін рекомендує через спеку перенести початок сезону полювання

Кабмін рекомендує через спеку перенести початок сезону полювання  Кабінет Міністрів рекомендує головам обласних державних адміністрацій приймати рішення щодо зміщення початку сезону полювання на пернату дичину в областях в залежності від класу пожежної небезпеки. Відповідне рішення Уряд прийняв на засіданні 1 серпня 2012 року.
Через високу пожежну небезпеку, обумовлену спекотою погодою, Уряд зобов’язав ряд центральних органів виконавчої влади та місцеве керівництво вжити відповідні заходи для запобігання виникненню пожеж і оперативного реагування на них.
Рішення стосується насамперед Міністерства надзвичайних ситуацій, Міністерства екології та природних ресурсів, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства аграрної політики та продовольства, Міністерства оборони, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства енергетики та вугільної промисловості, Міністерства інфраструктури, Держлісагентства, Держтехногенбезпеки, Держкомтелерадіо, Адміністрації Держприкордонслужби, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласних Київської та Севастопольської міських держадміністрацій. Саме на керівників цих органів покладено персональну відповідальність за виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню пожеж.
Так, відповідно до повноважень, центральні органи виконавчої влади та місцеве керівництво зобов’язані вживати заходи щодо цілодобової охорони і захисту лісів та торф'яників від пожеж. Штучні водойми мають утримуватися в належному стані.
03.08.2012 16:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter