Підбито підсумки конкурсу "Допоможи безхатнім тваринам"

2 серпня в УК «Партнер» відбулось підведення підсумків конкурсу «Допоможи безхатнім тваринам», який проводився з 07.07.12 по 31.07.12 в соціальних інтернет мережах «Facebook» та «В Контакте», у групі «Місто, молодь, депутати, майбутнє» .
Цей конкурс проводився з метою привернення уваги громадськості до проблем міста та надання молоді можливості висловити своє ставлення до соціальних проблем, зокрема, до проблеми бездомних тварин у місті Черкаси та запропонувати свій погляд на їх вирішення. Ініціатором запровадження Конкурсу та його організатором є депутат Черкаської обласної ради Світлана Трофімова. Порядок визначення та нагородження переможців Конкурсу відбувся шляхом голосування в соціальних мережах «Facebook» та «В Контакте», а також шляхом голосування членами комісії по підрахунку голосів, визначенню та нагородженню переможців конкурсу «Підтримай безхатню тварину».
Депутат Черкаської обласної ради Світлана Трофімова відзначила, що проблема безхатніх тварин лежить на поверхні нашого щоденного життя. « Кожного дня ми бачимо безліч тварин, які живуть на зупинках, в підвальних приміщеннях на смітниках та взимку гріються на каналізаційних люках. Так у чому ж проблема? А проблема як в уряді так і у звичайних громадянах, які не повинні залишаться байдужними до безхатніх та свійських тварин, адже саме людина винна в 60% випадків безпритульності . Тому необхідно робити наголос на цій проблемі та шукати шляхи її вирішення. Для цього ми звернулися до молоді міста і вона нас не розчарувала! Дуже цікаві ідеї, прості і доступні. Ми обов’язково втілимо їх у життя! Головне не байдужість Людини і я сподіваюсь, що представники бізнесу та влади також повернуться обличчям до цієї проблеми та будуть знаходити кошти для підтримки цих організацій» - сказала Світлана Трофімова та вручила сертифікат на меблі для цих притулків.
У результаті голосування були названі переможці конкурсу «Допоможи безхатнім тваринам»:
1 місце - Міняйло Андрій
2 місце - Кованда Леся
3 місце - Смаголь Ольга
Підбито підсумки конкурсу "Допоможи безхатнім тваринам"

Згідно всіх пропозицій учасників конкурсу була розроблена програма по їх втіленню, а саме заплановані наступні дії: розміщення скриньок для збору коштів для Черкаських притулків для тварин, підняти та вирішити питання по впровадженню перепису домашніх тварин та їх обов’язкову реєстрацію щорічно, підняти та вирішити питання щодо підключення до роботи з безхатніми тваринами муніципальну інспекцію міськвиконкому, підняти та вирішити питання про територію для вигулу собак та оздобити їх урнами та одноразовими пакетами для прибирання після тварин, 4 жовтня у «Всесвітній день захисту тварин» провести акцію по школам міста зі збору «гуманітарної допомоги» тваринам у притулках (корм, миски, каструлі, ковдри тощо).
По результатам конкурсу комісія запропонувала переможцю Андрію Міняйлу очолити організацію волонтерів по захисту безпритульних тварин та перенести свої пропозиції в життя, а учасниці, що заняла 2 місце - Кованді Лесі, Світлана Трофімова запропонувала роботу в УК «Партнер».

03.08.2012 11:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter