Прокуратура відбирає земельні ділянки у 348 громадян, які їм незаконно виділила Черкаська РДА

Прокуратура відбирає земельні ділянки у 348 громадян, які їм незаконно виділила Черкаська РДА Як інформують у прокуратурі Черкаської області, Черкаською міжрайонною природоохоронною прокуратурою в порядку правозахисної діяльності проведено перевірку дотримання вимог земельного законодавства в діяльності Черкаської районної державної адміністрації.
Встановлено, що у 2009 році на підставі розпорядження вказаної установи, у порушення мораторію, 348 громадянам дозволено змінити цільове призначення земель товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 45 га.
Потім постановою Черкаського окружного адміністративного суду зобов’язано Черкаську районну державну адміністрацію надати згоду на зміну функціонального використання зазначених земельних ділянок, в результаті якої частину їх передані третім особам.
За результатами перевірки Черкаською міжрайонною природоохоронного прокуратурою направлено до суду апеляційну скаргу на вищевказану постанову, яку Київським апеляційним адміністративним судом задоволено в повному обсязі.
На даний час прокуратурою вживаються заходи щодо приведення земельних ділянок у первинний стан.
02.08.2012 15:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter