Прокуратура: Черкаська РДА незаконно передала піщаний кар`єр в оренду ВАТ "Черкасибудматеріали"

Прокуратура: Черкаська РДА незаконно передала піщаний кар`єр в оренду ВАТ "Черкасибудматеріали" Черкаська міжрайонна природоохоронна прокуратура перевірила дотримання вимог земельного законодавства, під час проведення якої встановлено факт незаконного виділення в оренду земельної ділянки прощею 40 га під існуючим піщаним кар’єром вартістю понад 3 млн. грн.
Як повідомляють у прес-службі прокуратури Черкаської області, на підставі розпорядження Черкаської РДА відкритому акціонерному товариству «Черкасибудматеріали» незаконно передано в оренду на 49 років вказану земельну ділянку з метою загального користування.
За результатами перевірки прокуратурою направлено до господарського суду Черкаської області позовну заяву про визнання вказаного розпорядження незаконним і недійсним та зобов’язання повернути земельну ділянку у власність держави.
Постановою Київського апеляційного господарського суду позов Черкаського міжрайонного природоохоронного прокурора задоволено в повному обсязі та повернуто державі земельну ділянку площею 40 га.
31.07.2012 10:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter