На Черкащині підписано перші договори на отримання доступного житла

На Черкащині підписано перші договори на отримання доступного житлаЯк інформує прес-служба КМУ, на Черкащині відбулося перше підписання договорів для забезпечення громадян доступним житлом.
На переконання обласного керівництва, такі угоди – «перші ластівки», що мають в цілому змінити процес будівництва на Черкащині.
«Підписання перших угод для забезпечення громадян доступним житлом – це передусім результат, який дає нам зрозуміти, що ми рухаємося у правильному напрямку, – підкреслив заступник голови Черкаської ОДА Анатолій Безверхній, – Це початок реалізації соціальних ініціатив Президента України щодо забезпечення доступним житлом громадян на Черкащині».
У церемонії підписання взяли участь керівник структурного підрозділу облдержадміністрації, представники банківських установ, будівельних організацій та сім’ї позичальників.
Так, у ході зустрічі з керівництвом області, було підписано два тристоронні договори:
- між громадянкою Тетяною Цимбал, Черкаською обласною дирекцією АБ «Укргазбанк» в особі в.о. директора Ірини Гольдштейн та Черкаським регіональним управлінням Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» в особі директора Олександра Паливоди;
- між громадянкою Оленою Кондрашовою, філією Черкаського обласного управління АТ «Ощадбанк» в особі начальника Валентини Онищенко та Черкаським регіональним управлінням Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» в особі директора Олександра Паливоди.
30.07.2012 16:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter