У Черкасах податкова закрила підпільний цех з виробництва автохімії та розчинників

У Черкасах податкова закрила підпільний цех з виробництва автохімії та розчинниківЗа інформацією УПМ ДПС у Черкаській області, співробітники управління податкової міліції ДПС припинили незаконну діяльність по виробництву хімічної продукції службовими особами одного із приватних підприємств Черкащини.
Проведеною перевіркою встановлено, що службові особи підприємства організували цех по виробництву хімічних речовин (автохімія, розчинники), не маючи на даний вид діяльності жодних дозвільних документів, передбачених чинним законодавством.
Так, за наданою інформацією ряду Державних служб та установ Черкаської області встановлено, що жодного дозвільного документу для здійснення такого виду діяльності цим підприємством не видавалося.
Наразі податківцями проведено огляд виробничих, складських та інших приміщень, які підприємство використовувало для виробництва хімічної продукції, в результаті якого вилучено понад 40 тон розчинників, близько 6 тон засобів для ремонту автомобілів (шпаклівка, мастика, ґрунт) та 4 тис. літрів рідини для омивання автоскла.
Всього вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму понад 1 мільйон гривень.
Всі зразки даної продукції направлені на експертизу для встановлення оцінки якості товару.
На даний час проводиться подальша перевірка.
30.07.2012 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter