ДФІ: У Черкаській виправній колонії №62 виявлено фінансовних порушень на 460 тис. грн.

ДФІ: У Черкаській виправній колонії №62 виявлено фінансовних порушень на 460 тис. грн. За інформацією прес-служби держфінінспекції, ревізори Черкащини виявили порушень на 460 тис. грн у роботі Державного підприємства Черкаської виправної колонії (№62)
Під час ревізії Державного підприємства Черкаської виправної колонії Управління державної пенітенціарної служби України в Черкаській області (№62) за період з 01.01.2010 по 31.03.2012 встановлено фінансових порушень, що призвели до недоотримання фінансових ресурсів, на суму 449 тис. грн та операцій, проведених з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат, на суму 10 тис. грн.
Так, ревізори виявили, що підприємство недоотримало коштів через списання дебіторської заборгованості на 449 тис. грн, яка сформувалась по розрахунках між підприємством та Черкаською виправною колонією №62 за отримані колонією товарно-матеріальні цінності та послуги. При тому, що робота по стягненню заборгованості підприємством не проводилася.
Окрім того, під час ревізії установлено, що нарахування та виплата заробітної плати, одноразових заохочень та відшкодування витрат на відрядження здійснювалися із порушенням чинного законодавства, внаслідок чого підприємству завдано збитків на суму 10 тис. грн.
Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Черкаської області.
27.07.2012 10:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter