Нацрада видала ліцензії на цифрове мовлення ОДТРК "Рось" та ТРК "Вікка"

Нацрада видала ліцензії на цифрове мовлення ОДТРК "Рось" та ТРК "Вікка"У Черкаській ОДА відбулася робоча нарада з представниками підприємств-провайдерів програмних послуг Черкащини «Про впровадження цифрового мовлення на території Черкаської області».
Як інформують у прес-службі ОДА, начальник управління інформаційної політики та зв’язків із ЗМІ облдержадміністрації Тетяна Калиновська зазначила, що у конкурсі на цифрове ефірне наземне мовлення брали участь 5 місцевих телерадіоорганізацій: Черкаська ОДТРК, ТОВ «Телерадіокомпанія Вікка» (м. Черкаси), редакція Шполянського районного телебачення і радіомовлення (м. Шпола), ТОВ «Обласна незалежна ТРК «Ятрань» (м. Умань), КП «Телекомпанія Умань» (м. Умань). Із них визнано переможцями і видано ліцензії Національної ради двом телерадіоорганізаціям, зареєстрованим в області - ОДТРК «Рось» та ТРК «Вікка», та одній у м. Києві. Нині ТОВ «Зеонбуд» завершив монтаж та встановлення цифрових передавальних станцій у 8 населених пунктах області.
Перший заступник начальника Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Семен Радченко поінформував учасників наради про те, що сьогодні соціально незахищеними верствами населення області подано 42 тисячі 880 заяв до Головного управління праці та соціального захисту населення ОДА, понад 30 тисяч з яких передано на опрацювання до Держкомтелерадіо України. Оскільки бажаючих на отримання безкоштовних телетюнерів ще багато, питання продовження терміну подачі заяв громадянами розглядатиметься.
26.07.2012 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter