У Черкасах КРУ реорганізували в Держфінінспекцію

Контрольно-ревізійне управління у Черкаській області (КРУ) реорганізовано у Державну фінансову інспекцію в Черкаській області (ДФІ).
Після реорганізації фахівці ДФІ продовжуватимуть здійснювати контроль за використанням і збереженням державних ресурсів на території Черкаської області. Крім того, збільшено об’єм функції, покладених на Держфінінспекцію. Відтепер контрольні заходи проводитимуться у фондах загальнообов’язкового державного соціального страхування та на об’єктах, які отримують кошти, крім бюджетних, з фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування.
Новим положенням дещо розширено і права Держфінінспекції. Так, фахівці ДФІ мають право одержувати від державних органів та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій матеріали та документи, необхідні для виконання своїх службових обов’язків, проводити на підприємствах, в установах та організаціях зустрічні звірки з метою документального та фактичного підтвердження виду, обсягу і якості операцій та розрахунків, накладати адміністративні стягнення, визначати розмір збитків, завданих державі чи об’єкту контролю.
У рамках реорганізації проведено зміни у структурі ДФІ в Черкаській області. Так, у складі Держфінінспекції утворено 6 структурних підрозділів:
1. Черкаська об’єднана державна фінансова інспекція.
2. Уманська об’єднана державна фінансова інспекція.
3. Канівська об’єднана державна фінансова інспекція.
4. Золотоніська об’єднана державна фінансова інспекція.
5. Смілянська об’єднана державна фінансова інспекція.
6. Звенигородська міжрайонна державна фінансова інспекція.
У складі кожної об’єднаної державної фінансової інспекції створено районні сектори інспектування.
Наказом Державної фінансової інспекції України від 19.01.2012 за погодженням із Міністром фінансів України начальником Державної фінансової інспекції в Черкаській області призначено Олександра Поспєлова.
01.02.2012 16:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter