На Черкащині негода пошкодила понад тисячу будинків

На Черкащині негода пошкодила понад тисячу будинківЯк інформують в УМНС в Черкаській області, 21 липня на території Черкащини внаслідок сильного дощу з градом та шквалистих поривів вітру було пошкоджено покрівлі приватних житлових будинків, об’єктів соціально-культурної сфери та господарської діяльності в Тальнівському, Монастирищенському та Тальнівському:
-у 6-ти населених пунктах Маньківського району (с. Кищенці, с. Харківка, с. Крачківка, с. Попівка, с. Кривець та смт. Маньківка) було пошкоджено покрівлі приватних житлових будинків (11630 листів шиферу), будівель соціально-культурної сфери (983 листа шиферу) та об´єктів господарської діяльності (9500 листів шиферу). Орієнтовна сума збитків становить 2 млн. 720 тис.грн.;
-в 5-ти населених пунктах Тальнівського району (с. Веселий Кут, с. Лащова, с. Гордашівка, с.Романівка, с. Лісове) частково пошкоджено покрівлі та вікна 300 приватних житлових будинків, 6 об’єктів соціально-культурної сфери та 8 об’єктів господарської діяльності;
-в 3-х населених пунктах Монастирищенського району (с. Лукашівка, с. Долинка, с. Цибулів) частково пошкоджено покрівлі 425 приватних житлових будинків, 6 об’єктів соціально-культурної сфери.
Загалом стихією пошкоджено 1 100 будівель житлового та соціального призначення. Стихія також завдала збитків аграріям. У Маньківському районі було пошкоджено посіви ячменю на площі 130 Га, пшениці - 858 Га, кукурудзи - 340 Га, соняшника - 60 Га та цукрових буряків - 230 Га. За попередніми даними сума збитків перевищила 5 млн. грн.
Для встановлення суми завданих збитків працюють районні комісії з питань ТЕБ та НС. Масштаби завданих збитків з’ясовуються.
23.07.2012 09:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter