Черкасиводоканал за гроші Світового банку міняє насоси

Черкасиводоканал за гроші Світового банку міняє насосиЯк інформують у прес-службі КП «Черкасиводоканал», у рамках інвестиційного проекту “Модернізація водопровідних та каналізаційних насосних станцій КП “Черкасиводоканал” на двох головних та семи районних КНС проводиться заміна насосного обладнання. Таким чином триває освоєння коштів кредиту Світового банку.
- Ефект від втілення проекту для міста загалом та комунального підприємства зокрема насправді колосальний, - говорить директор КП “Черкасиводоканал” Сергій Овчаренко. - Насоси, які до цього часу експлуатувались, вже повністю відпрацювали свій ресурс. Тож проведення реконструкції дозволить нам отримати енергозберігаючий ефект, зменшити експлуатаційні витрати та поліпшити умови роботи.
На сьогодні на двох головних каналізаційних станціях проведено заміну чотирьох насосних агрегатів. На ГКНС-1 встановлено два нових насоси та триває монтаж аварійного. На іншій головній каналізаційній станції (ГКНС-2) з чотирьох насосних агрегатів, які підлягають заміні, вже змонтовано два нових та здійснюється установка аварійного.
Відбувається заміна насосного обладнання і на семи районних КНС. Загалом там заплановано провести заміну чотирнадцяти насосів, з них сім вже встановлено та введено в дію.
На каналізаційних станціях встановлені сучасні автоматизовані системи управління, які дозволяють плавно регулювати режим роботи насосних агрегатів в залежності від кількості стоків, які надходять. В процесі комплексних випробувань нового обладнання спостерігається тенденція зниження витрат електроенергії.
13.07.2012 11:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter