Черкаська організація НСЖУ планує перетворитись на гурт "асісяїв - журналістозахисників"

Секретаріат правління Черкаської обласної організації Національної спілки журналістів України затвердив план роботи організації на 2012 рік. Традиційними пріоритетами обласної спілки зафіксовано захист прав журналістів, робота з ветеранами професії та підвищення кваліфікації працівників ЗМІ.
За пропозицією голови правління обласної організації НСЖУ Сергія Томіленка, цього року удосконалять умови конкурсу на щорічну обласну премію «Прометей» (присуджується ЧОО НСЖУ). Премія присуджуватиметься за двома номінаціями «За актуальність і дієвість виступів» (за глибокі журналістські розслідування) та «Журналіст про журналістику» (публікації про підвищення ролі журналістів у забезпеченні розвитку свободи слова і громадянського суспільства).
Крім того, члени спілки вирішили відкрити найбільшим часом телефон «журналістської довіри», щоб посилити захист своїх професійних прав. Завдяки цьому нововведенню журналісти зможуть у зручний спосіб повідомляти обласній професійній організації про утиски преси та порушення прав працівників ЗМІ.

Від Провінції: наскільки тепліше стане ображеному ворогами свободи слова журналісту, коли Томіленко, вислухавши сривдженого по довірливому телефону, затвердить на правлінні заяву на його підтримку...
31.01.2012 15:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter