ДФІ: у Тальянківському агротехнічному коледжі встановлено порушень на понад 200 тис. грн.

ДФІ: у Тальянківському агротехнічному коледжі встановлено порушень на понад 200 тис. грн. Фахівці Держфінінспекції в Черкаській області виявили порушень на понад 200 тис. грн у відокремленому структурному підрозділі Тальянківський агротехнічний коледж Уманського національного університету садівництва. Це сталося під час ревізії фінансово-господарської діяльності відокремленого структурного підрозділу Тальянківський агротехнічний коледж Уманського національного університету садівництва. Контрольний захід охопив період з 01.01.2008 по 31.12.2011.
Як інформують у прес-службі Держфінінспекції в Черкаській області, зокрема, витрати на оплату вартості комунальних послуг, спожитих мешканцями гуртожитку, на 140 тис. грн коледж проплатив за рахунок коштів загального фонду, незважаючи на те, що вони повинні бути проплачені за рахунок коштів спеціального фонду. Окрім того, встановлено, що за рахунок бюджетних коштів навчальний заклад покрив витрати орендарів за спожиті ними комунальні послуги на суму понад 30 тис. грн.
Перевіркою встановлено, що нарахування та виплата заробітної плати у навчальному закладі також здійснювалися із порушенням законодавства, внаслідок чого працівники коледжу зайво отримали 25 тис. грн. Установлено нестачу матеріальних цінностей на суму 10 тис. грн.
Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Тальнівського району.
09.07.2012 17:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter