АМКУ: Районні лікарні в Катеринополі й Чигирині завищували вартість профоглядів для водіїв

АМКУ: Районні лікарні в Катеринополі й Чигирині завищували вартість профоглядів для водіїв Черкаське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України припинило дії у вигляді зловживання монопольним становищем Катеринопільською та Чигиринською центральними районними лікарнями області.
Як встановило відділення, лікарні необґрунтовано завищували вартість послуг з проведення медичних оглядів кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів шляхом включення до них обстежень, які не передбачені чинними нормативно-правовими актами.
Оскільки такі дії могли призвести до ущемлення інтересів споживачів та були б неможливими за умов існування значної конкуренції на ринку відділення зобов’язало лікарні привести вартість послуг до економічно обґрунтованого рівня.
Лікарні виконали рекомендації, в результаті чого вартість послуг з проведення медичних оглядів кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів було знижено:
Катеринопільською ЦРЛ - для чоловіків з 42,51 грн. до 38,05 грн. (на 10,5 %), для жінок - з 51,45 грн. до 38,05 грн. (на 26 %).
Чигиринською ЦРЛ - для чоловіків з 35,14 грн. до 31,42 грн. (на 10,6 %), для жінок - з 42,46 грн. до 31,42 грн. (на 26 %).
09.07.2012 15:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter