УМВС: батька й сина Булатецьких відпущено

УМВС: батька й сина Булатецьких відпущеноЧеркаська міліція дала власну оцінку сьогоднішнім подіям у центрі Черкас.
«В центрі міста Черкаси певними політичними силами починаючи з 4 липня цього року проводилась політична акція.
5 липня Черкаським окружним адміністративним судом було винесено постанову про заборону проведення на даній території безстрокової акції
Згідно рішення суду та відповідно до постанови відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Черкаській області, до забезпечення охорони громадського порядку під час проведення виконавчих дій до охорони громадського порядку були залучені працівники міліції – співробітники Соснівського райвідділу міліції та працівники патрульно-постової служби. До охорони громадського порядку під час виконання службових обов’язків державними виконавцями, працівники підрозділу «Беркут» не залучались.
Під час здійснення державними виконавцями своїх повноважень по виконанню постанови суду, окремі учасники акції протесту перешкоджали роботі державних виконавців та працівникам комунальних служб, не виконували законні вимоги представників правоохоронних органів. За вчинення протиправних дій затримані три учасники акції протесту, серед них – два депутати від Черкаської міської ради.
Дані громадяни були доставлені до Соснівського райвідділу міліції, де стосовно них було складено адміністративні протоколи згідно ст. 185 КУпАП. Після проходження медичного обстеження всі троє були відпущені. Наразі адміністративні матеріали скеровані в прокуратуру для вивчення та подальшого направлення до суду для прийняття рішення згідно чинного законодавства».
06.07.2012 22:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
08:41 07.07.2012 JILLY:
Недаремно Микола Булатецький почав свій бізнес з фестивалю "Крок до зірок" - вміє ставити вистави. Така діяльність себе виправдовує: будучи крутим опозиціонером до "злочинного режиму" успішно побудував трьохповерхову хатинку з басейном на схилах Дніпра. Тепер зробив картинку- влаштував мордобій,зганьбив місто - і у Верховну Раду!! При недолугій владі такий бур`ян як булатецькі проростає буйним цвітом.