Майстер-клас спілкування від нардепа Іваненка: "Ей, ти, пр...к!"

Майстер-клас спілкування від нардепа Іваненка: "Ей, ти, пр...к!" Як повідомив Провінції черкаський тренер по боксу Олег Слободяник, щойно на Центральному стадіоні Черкас його образив народний депутат України Володимир Іваненко.
- Я йшов на роботу в Палац спорту на центральному стадіоні, - розповідає Олег Йосипович. – На тенісному корті біля входу в палац стояв Володимир Іваненко. Ми привіталися, перекинулися кількома словами. Я нагадав Іваненку, що деякий час тому звертався до нього з проханням допомогти з фінансуванням поїздки юних боксерів на Чемпіонат України. Тричі звертався до нього з офіційним листом, як до Голови підкомітету з питань фізичної культури та спорту Комітету Верховної ради з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму. Мова йшла про суму в 1 200 гривень, проте Іваненко, який неодноразово й публічно розповідав про свою благодійницьку діяльність на території України, мені відмовив. Я нагадав йому цей випадок і запитав – навіщо він перекручує факти, хизуючись уявною благодійністю? Розмова почала походити на підвищених тонах, тому я розвернувся й пішов на роботу. І тут Іваненко в присутності чималої кількості дітей і колег закричав мені в спину: «Ей, ти, пр…к…».
За словами Олега Слободяника, його знайомство з Іваненком триває близько 40 років. «Якби він сказав це мені віч-на-віч – було б інше. Я теж за словом у кишеню не лізу, але то було б між нами, по-чоловічи. Однак він, народний депутат України, образив мене в присутності дітей та колег!»
Як розповідає Олег Йосипович, він повернувся до Іваненка та почав вимагати пояснень. Проте нардеп нічого пояснювати не захотів.
Нагадаємо, що Володимир Іваненко був обраний у Верховну Раду України від БЮТ. Після поразки Юлії Тимошенко на президентських виборах 2010 року – вийшов з ВО «Батьківщина». Нині входить у фракцію Партії регіонів . Голова підкомітету з питань фізичної культури та спорту Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму, заступник керівника групи з міжпарламентських зв’язків з Киргизькою Республікою. Почесний громадянин міста Черкаси.

Від Провінції: пропонуємо Володимиру Іваненку прокоментувати даний інцидент.
06.07.2012 12:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
17:57 07.07.2012 observator:
К голубому п(cenzored)у - вопросов нет.
Вопрос к Слободянику - стоит ли за 1200 грн. унижаться перед п(cenzored)ю?
Обратись к населению - по копеечке скинемся. А к тварям этим одна просьба - улететь на другую планету. ПОКА ЖИВЫ.
Вопрос к БЮТу: он не хочет извиниться перед черкащанами, что таких тварей во власть привёл? И КАК нам теперь верить красивым лозунгам?