ДПС: у першому півріччі 2012 року 4 черкаських податківців звільнено за корупцію

ДПС: у  першому півріччі 2012 року 4 черкаських податківців звільнено за корупцію За інформацією відділу внутрішньої безпеки при ДПС області, в січні –червні 2012 року 44 працівникам податкової служби області винесено офіційні застереження про недопущення вчинення протиправних дій.
За вчинення працівниками податкових органів області адміністративних корупційних правопорушень відділом складено 4 протоколи, які в даний час розглянуті судами з винесенням постанов про притягнення осіб до адміністративної відповідальності та накладенням на них адміністративних стягнень у вигляді штрафів на користь держави. Також зазначені особи звільнені з органів державної податкової служби.
До органів прокуратури області у січні-червні поточного року відділом направлено 8 матеріалів перевірок з ознаками вчинення посадових злочинів працівниками податкових органів для прийняття рішення в порядку ст. 97 КПК України. За даними матеріалами порушено 1 кримінальну справу за ч.1 ст.367 КК України (службова недбалість).
06.07.2012 10:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter