У червні адмінкомісія МВК оштрафувала неохайних черкащан на 34 тисячі гривень

Як інформують у Черкаському МВК, адміністративна комісія виконавчого комітету підбила підсумки трьох засідань, які відбулись у червні цього року. Так, за червень винесено 76 постанов про накладання штрафних санкцій на мешканців м. Черкаси на загальну суму 34 тисячі гривень.
Серед них 12 – за несанкціоновану торгівлю, 15 – за експлуатацію тимчасових споруд та рекламних конструкцій без дозвільних документів, 9 - за порушення Правил торгівлі (відсутність санітарної книжки, куточку покупця), 3 - за торгівлю алкоголем і тютюном у вечірній та нічний час, 2 – за порушення Правил користування жилими будинками (самовільне перепланування).
Найбільше протоколів - 34, за якими винесено постанови про накладення штрафних санкцій, було складено за неналежний санітарний стан прилеглих територій, а саме – за несвоєчасне косіння бур`янів і об`єктів рослинного карантину.
У червні адмінкомісія МВК оштрафувала неохайних черкащан на 34 тисячі гривень

За словами голови адміністративної комісії міськвиконкому Ольги Швець, муніципальна інспекція не може постійно нагадувати суб`єктам господарювання різних форм власності, що косити травостій на своїх прилеглих територіях треба не один раз на сезон, а робити це постійно, не допускаючи висоти травостою більше 10 см. «Прикро, що деякі підприємці вважають, що утримання своєї прилеглої території – це ніби як послуга місту. І лише накладення штрафу у 1700 гривень, а не свідоме бажання зробити місце, де ти живеш чи працюєш, чистим і охайним, змушує їх вдаватись до якихось дій», - говорить Ольга Швець.
04.07.2012 15:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter