Керівництво черкаської поліції - бізнес-омбудсмену: на Черкащині поліція реагує на порушення прав бізнесменів

У Головному управлінні Національної поліції в Черкаській області відбулася зустріч керівника поліції області Владислава Пустовара, представників громадськості та бізнес-омбудсмена Альгірдаса Шемети. Основне питання, яке піднімалося на зустрічі – захист інтересів бізнесу.
Керівництво черкаської поліції - бізнес-омбудсмену: на Черкащині поліція реагує на порушення прав бізнесменів

У своєму виступі Альгірдас Шемета зазначив, що основна ціль його візиту - налагодження співпраці з представниками бізнесу, органами влади і правоохоронними органами, з метою підтримки підприємництва в Україні та допомоги у боротьбі з корупцією. Також українського бізнес-омбудсмена цікавили результати роботи працівників поліції з питань реагування на факти тиску на бізнес.

Владислав Володимирович запевнив гостя, що поліція постійно реагує на всі порушення Закону та скарги, які надходять від суб’єктів підприємницької діяльності, а в разі отримання скарги на дії правоохоронців, вони перевіряються та мають відповідну реакцію.

Позицію начальника Главку підтримав голова Громадської ради Іван Мороз. Іван Якович зазначив, що Громадська рада також здійснює постійний контроль за діями правоохоронців. Загалом Рада і була створена на прохання представників бізнесу, щоб унеможливити тиск з боку силовиків на бізнес. Іван Якович запевнив бізнес-омбудсмена, що всі скарги на дії правоохоронці які надходять до них заслуховуються на засіданнях Ради, куди запрошуються особи на яких скаржаться люди. Результати перевірок доводяться керівництву та мають немале значення зараз, під час впровадження реформи правоохоронних органів.
04.12.2015 13:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter