МВК: Тендер на придбання тролейбусів має відбутися наступного тижня

МВК: Тендер на придбання тролейбусів має відбутися наступного тижня Як інформують у Черкаському МВК, минулого тижня комісія Антимонопольного комітету України розглянула скаргу Львівського заводу щодо проведення тендеру на придбання тролейбусів для «Черкасиелектротрансу». Антимонопольний комітет ухвалив позитивне рішення для Черкас. Комісія визнала правомірними дії Черкаської міської ради, яка оголосила тендер на придбання тролейбусів для міста.
Нагадаємо, тендер на купівлю тролейбусів мав відбутися ще 30 травня. Проте через скаргу Львівського заводу до Антимонопольного комітету щодо умов оголошеного тендеру торги призупинили. Минулого тижня відбувся розгляд скарги. Тож нині, за словами міського голови Черкас Сергія Одарича, ніщо не заважає провести тендер.
— Сподіваюсь сьогодні ми отримаємо офіційне рішення від Антимонопольного комітету. Через 7 днів ми маємо провести тендерні процедури. Думаю, що тендер відбудеться наступного тижня, а за кілька тижнів визначимо переможця, укладемо угоду, — розповів Сергій Одарич.
02.07.2012 11:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter