Підприємці з бунтівного ринку на Пастерівській планують перетворити його на Ковент-гарден - з душовими й туалетами

Підприємці з бунтівного ринку на Пастерівській планують перетворити його на Ковент-гарден - з душовими й туалетами Створити у Черкасах аналог Ковент-Гардена – відомого сільськогосподарського ринку центральної Європи – планують на місці ринку на вул. Пастерівській. Підприємці, що тут торгують, розробили план розвитку ринку, який передбачає його модифікацію у один із найбільш привабливих ринків сільгосппродукції в Україні. План розвитку створено на основі необхідності розширення масштабів ринку через розширення контингенту споживачів (уже сьогодні сюди приїздять покупці з десятка регіонів України, а також – із Росії і Білорусії) та із врахуванням усіх зауважень міської влади Черкас. Зокрема, тут планується створення критих галерей із рядами крамниць, встановлення душових кабінок та реконструкція туалетів, озеленення за дендрологічним проектом території навколо ринку та асфальтування великої парковки для авто на місці прилеглого до ринку пустиря.
План створення у Черкасах першого ринку європейських масштабів підприємці вже найближчим часом планують запропонувати на розгляд міській владі.
На сьогодні підприємцями ринку виграно суд проти адмінкомісії міськвиконкому. Постанову про притягнення до адмінвідповідальності за «несанкціоновану торгівлю» на місці, відведеному під торгівлю, буде скасовано. Підприємці подають оскарження і на рішення суду у справі про закриття на території ринку ветлабораторії. А тим часом ряд претензій органів влади до існування ринку на вул. Пастерівській доповнило звернення комунального підприємства «ЧЕЛУАШ» - до прокурора Черкаської області, у якому стверджується, що робота ринку перешкоджає нормальному функціонуванню дощової каналізації міста. «Якщо полишити ситуацію в тому стані, як вона є, це…призведе до підтоплення цілого району міста», - стверджується у зверненні «ЧЕЛУАШ» до прокурора області.
- КП «ЧЕЛУАШ» офіційно надало своє погодження на розташування нашого об’єкту ще 2005 року, - зазначив директор ринку Олександр Островський. – Проектну документацію було підписано без жодних обмежень чи застережень. Тому сьогодні ми просто вражені цинізмом посадових осіб підприємства, що було створене для дій у інтересах громади міста, а не для обслуговування групи крупних бізнесменів, які мають на меті знищити малий бізнес у Черкасах.
02.07.2012 10:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter