У пику піцерії "Браво" на Леніна, 2 вирішили створити ОСББ

У пику піцерії "Браво" на Леніна, 2 вирішили створити ОСББЯк інформують у черкаському МВК, нове ОСББ створюють мешканці будинку на Леніна, 2, де відбувається скандальне будівництво кафе.
- Ми намагалися припинити це будівництво, проте у забудовника є усі необхідні дозволи. Тож, ми порадились із мешканцями – і вирішили зробити так, аби на перспективу вони таких проблем більше не мали. Будинок знаходиться у центрі міста, а це завжди «ласий шматочок» для того, хто шукає вдале місце під комерційний об’єкт, - констатував депутат Черкаської міської ради Сергій Ткаченко.
- Наш дім – досить старий, йому вже 38 років. І йому не вистачає того догляду, який забезпечує СУБ. Ми хочемо привести свій дім у порядок, - розповіла голова ініціативної групи по створенню ОСББ на Леніна, 2 Ірина Сєрікова. – Крім того, це дасть можливість у майбутньому уникнути ризиків самочинних будівництв. Адже, хоча ми і намагались боротись усім будинком, і навіть влада нас підтримувала – ми нічого не добились. Ініціативна група по боротьбі із самочинним будівництвом стала групою ініціаторів по створенню ОСББ. Ми отримали на це згоду абсолютної більшості мешканців будинку. Єдиною перешкодою стало незнання – сумнівалися лише ті, хто мав мало інформації про ОСББ. Але днями ми уже проведемо установчі збори. І наразі ведемо переговори із міською владою про те, аби ми змогли отримати будинок у кращому стані, ніж він є зараз.
Читати більше тут
27.06.2012 12:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
22:40 01.07.2012 Oksana_Kolisnyk:
Тільки що підказали новий варіант заголовку: "Піццерії "Браво" тицьнули у пику ОСББ"
11:10 28.06.2012 Oksana_Kolisnyk:
А яка це "пика", вибачте, у піццерії "Браво"? По-русски это будет "рожа" :), ну или совсем "по-понятному" - "табло":)