Голова без 5 хвилин розпущеної Черкаської облради Коваленко продовжує допомагати людям в "межах повноважень"

Голова без 5 хвилин розпущеної Черкаської облради Коваленко продовжує допомагати людям в "межах повноважень" За «5 хвилин до розпуску» голова Черкаської облради Валентина Коваленко продовжує удавати з себе вершителя доль.

Як інформують у Черкаській облраді, 2 листопада Валентина Коваленко провела особистий прийом громадян. Переважна кількість звернень стосувалися надання матеріальної допомоги, правового захисту, лікування чи оздоровлення хворих.

Серед інших, звернулась керівник громадської організації «Освітньо-реабілітаційний центр ко-терапії» Людмила Парова із проханням допомогти знайти приміщення для здійснення їхньої волонтерської діяльності, проведення навчально-реабілітаційних семінарів і тренінгів. На сьогодні члени організації займаються відновленням психологічного здоров’я учасників АТО та членів їхніх сімей, здійснюють психологічну підтримку громадян.

Кілька осіб просили допомогти із коштами на лікування собі або своїм рідним. Оплатити його самостійно інваліди та онкохворі не в змозі. Також громадяни зверталися із проханням надати їм матеріальну допомогу чи оплатити вартість оздоровчої путівки в один зі спеціалізованих санаторіїв Карпат.

Молодий викладач математики з Черкас звернулася за допомогою у працевлаштуванні її в одному з навчальних закладів міста.

Голова обласної ради уважно вислухала усіх, хто прийшов на прийом, та запевнила, що в межах її повноважень кожному буде надана відповідна допомога.
03.11.2015 09:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter