Черкаська влада пропонує жителям провулків долучитися до асфальтування

Черкаська влада пропонує жителям провулків долучитися до асфальтуванняРазом взятися за асфальтування провулків пропонує жителям мерія Черкас. Міська влада надає безкоштовно матеріал для відновлення покриття доріг – оскол асфальту, котрий залишатиметься після фрезерування під час капітального ремонту магістралей. Жителі ж провулків мають самоорганізуватись та оплатити лише вартість робіт із укладання осколу.
– Ми пропонуємо черкасцям, котрі проживають у провулках, спільно покращити стан доріг, якими вони користуються щодня, де ходять їхні діти, – говорить директор департаменту житлово-комунального комплексу Олександр Риджаніч. – Такі партнерські відносини дозволять облаштувати дорогу там, де її ніколи не було.
Механізм співпраці доволі простий: мерія безкоштовно привозить оскол на «уражені місця». А городяни співфінансують підготовчі роботи та укладання осколу. Така технологія дозволить надовго уберегти дорогу від руйнувань та опадів.
– У результаті жителі протягом короткого терміну отримують повноцінну дорогу з твердим покриттям до власних помешкань, – наголошує Олександр Риджаніч. – Вартість облаштування твердого покриття з осколу на одному метрі квадратному коштує в середньому від 10 до 20 гривень, але усе залежить від того, яке покриття було на вулиці до цього.
Облаштування розпочнемо саме з тих вулиць і провулків, де жителі будуть готові до співфінансування робіт, оскільки коштів на подібні роботи міським бюджетом не передбачено. У першу чергу, облаштовуватимуть ті вулиці і провулки, які ніколи раніше не мали твердого покриття. І найближчими роками коштів на будівництво повноцінних доріг на них не передбачалося. Одночасно розглядається можливість продажу зрізаного асфальту зацікавленим особам: підприємцям, організаціям, установам. Виручені кошти також спрямуємо на проведення вказаних робіт.
Для кожного провулку чи вулиці буде обраховано конкретну вартість робіт і запропоновано розділити її на кількість домоволодінь.
26.06.2012 10:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter