Черкаський окружний адміністративний суд відхилив позов про визнання незаконними дій ветеринарів, які закрили ветлабораторію на ринку на Пастерівській

Черкаський окружний адміністративний суд відхилив позов про визнання незаконними дій ветеринарів, які закрили ветлабораторію на ринку на ПастерівськійЯк інформують у Черкаському прес-клубі, 19 червня Черкаський окружний адміністративний суд відхилив позов про визнання незаконними дій управління ветеринарної медицини у м. Черкаси, що 5 квітня своїм розпорядженням закрило ветеринарну лабораторію, що обслуговувала торгівельні павільйони по вул. Пастерівській. Представником відповідача у суді офіційно виступила юрист фірми «Надія», керівництво якої фігурує серед засновників ринку «Фермерський», із яким підприємці по вул. Пастерівській і пов’язують утиски контролюючих органів.
Як відомо, нещодавно підприємці, що здійснюють торгівлю сільгосппродукцією по вул. Пастерівській у Черкасах, провели акцію протесту біля Черкаської облдержадміністрації. Вони вимагали припинити тиск з боку контролюючих органів – саме так підприємці розцінюють череду перевірок, підґрунтям для яких стають не підкріплені реальними доказами скарги - за підписами людей, які стверджують, що цих скарг не писали. Метою перевірок, що проводяться без попереджень, одна за одною, є намагання відшукати будь-які порушення, аби припинити торгівлю по вул. Пастерівській та спонукати підприємців, які тут торгують, перейти торгувати на нововідкритий ринок «Фермерський» - переконані самі підприємці. З цією метою проводиться неофіційна агітація серед підприємців з боку невідомих осіб, з цією ж метою до контролюючих органів направляються безпідставні скарги, перевірки за якими не знаходять порушень, проте підприємці не можуть спокійно працювати.
- Ветеринарна лабораторія була нам потрібна передовсім для споживачів ринку - аби люди могли впевнитися, що купують продукти належної якості. Ми відкрили цю лабораторію, витративши на її облаштування до 50 тисяч гривень і створивши (окрім 80 місць для підприємців ринку) два робочих місця для дежслужбовців. Лабораторія отримала свідоцтво про її атестацію від МінАПК та Державного комітету ветмедицини. І ми не розуміємо, чому лабораторія, що працювала без централізованого опалення два роки, раптом має бути закрита саме із формулюванням про його відсутність, - зазначає підприємець Олександр Островський. – Ми збираємось звернутись із апеляцією і до кінця будемо відстоювати права підприємців та людей, для яких ми працюємо.
Нещодавно навколо ринку по вул. Пастерівській було відремонтовано під’їздні дороги – одну із яких заасфальтувало місто, іншу відремонтували самі підприємці. Проте, встановлені тут із середини травня заборонні дорожні знаки досі не знято – авто підприємців та їх покупців, як і раніше, не мають жодної можливості під’їхати до ринку. Хоча офіційно обмеження вводились із формулюванням про ремонт, знаки продовжують стояти, а патруль ДАІ – «ловити» неслухняних водіїв, що пробують під’їхати до ринку. З цього приводу підприємці також планують скаржитися до органів влади.
25.06.2012 10:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter