Фонд братів Кличко подарував Черкасам дитячий майданчик

За інформацією Черкаського МВК, новий спортивний дитячий майданчик відтепер прикрашає сквер «Надія», що у Південно-західному районі Черкас. Подарував місту забавку для дітей Фонд Братів Кличків. На відкритті побував і легендарний боксер Віталій Кличко. Боксер зіграв з дітьми у баскетбол, а кожен охочий зміг з ним сфотографуватися та взяти автограф.

– Це 101-перший майданчик, котрий наш Фонд дарує дітям, – говорить Кличко. – Оскільки на державному рівні спорту та фізкультурі приділяють не надто багато уваги, ми вирішили, що маємо популяризувати здоровий спосіб життя. Надіюсь, черкаським дітлахам сподобається проводити тут час.

Дитячий майданчик отримало черкаське комунальне підприємство «Дирекція парків» на чолі з Олександром Радуцьким. Виграти спортивне містечко для черкасців допомогли жителі міста, котрі підтримали таку ідею своїми підписами. Зокрема чимало ідей подала черкаська сім’я Руслана та Олександри Романових.
Фонд братів Кличко подарував Черкасам дитячий майданчик

– Ми вирішили, що такій забаві місце бути саме у сквері «Надія», – говорить Олександр Радуцький. – Адже розташований він поблизу одного з пологових будинків міста. Ця зелена галявина – є окрасою мікрорайону і тим затишним місцем, де майбутні мами та сімейні пари з дітками люблять проводити вільний час. Нещодавно силами міської влади та комунального підприємства «Дирекція Парків» на території скверу була облаштована алея з ліхтарями, встановлені лавочки. Однак «Надії» бракувало родзинки. Поспілкувавшись з жителями прилеглого мікрорайону та провівши невелике опитування у Черкасах – ми виявили, що городяни хотіли б бачити там саме дитячий спортивний майданчик. Підтвердженням наших слів – є сотні підписів черкасців на підтримку встановлення сучасного містечка для дітлахів.
22.06.2012 15:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter