СЕС заборонила купання на пляжах Сміли

СЕС заборонила купання на пляжах Сміли За інформацією Черкаської обласної СЕС, із настанням літнього оздоровчого періоду фахівцями санітарно-епідеміологічної станції у Черкаській області посилено санепіднагляд за місцями відпочинку та купання населення.
За даними санепідслужби на Черкащині діють 12 пляжів (шість – у м. Черкаси, два – в Золотоніському району, по одному – в мм. Умань, Ватутіне, Кам’янка, Чигирин) та 37 місць масового місць відпочинку людей на воді.
Проведено 53 санепідобстеження зазначених об’єктів, із них порушення виявлено в 3,7 % випадків (місце масового відпочинку м. Сміла).
З метою здійснення контролю за якістю та безпечністю води в місцях купання населення санепідслужбою досліджено 112 проб води поверхневих водойм. Із них виявлено відхилення від гігієнічних нормативів у 6,25% проб за санітарно-хімічними та 9 % проб за мікробіологічними показниками.
За результатами обстежень винесено дві постанови про заборону купання (у місці масового відпочинку м. Сміла), керівникам об'єктів та на адресу органів місцевої виконавчої влади направлено 21 припис.
19.06.2012 17:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter