Черкаський МВК таки заборонив продавати кавуни й дині на вулиці

Черкаський МВК таки заборонив продавати кавуни й дині на вулиціСьогодні виконавчий комітет Черкаської міської ради в черговий раз не підтримав проект рішення про організацію у Черкасах сезонної торгівлі баштанами. Мова йде про ті торгівельні точки, які планували розміщувати на вулицях і перехрестях міста. Цього разу на виконком виносили 14 місць, де приватні підприємці планували виставляти свої намети з металевими решітками.
Як інформують у Черкаському МВК, за проект цього рішення проголосували два члени виконкому. Проти – чотири. Таким чином рішення не було ухвалене.
Нагадаємо, що два тижні тому виконком уже відхиляв подібне рішення. Тоді йшла мова про організацію торгівлі баштанами в 54 місцях. Переважно на газонах, тротуарах, загазованих перехрестях. Однак торгівля дозволялася на ринках, ярмарках, у магазинах і супермаркетах тощо. Однак частина підприємців, які здійснювали торгівлю «з землі», звернулися до мерії з проханням переглянути це рішення. За дорученням першого заступника міського голови Віктора Беззубенка, департамент містобудування підготував 14 місць, які відповідали певним вимогам: мали заасфальтовану територію, знаходилися не на газоні, подалі від основних транспортних магістралей тощо.
Проте на виконкомі це рішення не було підтримане. Микола Кудрявцев, керуючий справами МВК, (людина яка голосувала проти цього рішення), пояснив , що має з цього голосування кілька причин. Перша – оздоблення торгівельних точок.
— Ми бачимо результат: зварені металеві клітки, прикриті фанерою, пластиком і іншим, які "прикрашають" вулиці. Вигляд продавців, які часто ночують прямо на кавунах-відповідний. Не хочу, щоб місто ще більше виглядало як базар у гіршому розумінні, — говорить Микола Кудрявцев.
За його словами, друга причина – це незаповненість комунальних ринків. Комунальне підприємство «Черкаські ринки» має земельні ділянки, розташовані у різних мікрорайонах міста. На цих територіях (міні-ринках) організовується торгівля сільськогосподарською продукцією.
— Жінка з підприємців сьогодні зауважила на виконкомі, що до них важко проїхати вантажівкою для розвантаження. Але ж торгувати просто з тротуару теж не вихід-це має бути завдання представникам КП, — наголошує Микола Кудрявцев.
Він зазначив, що особисто порвінював ціни на кавуни у багатьох магазинах. Вони аналогічні, але умови не порівняти.
19.06.2012 16:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter