Міськрада виділила на ямковий ремонт черкаських доріг 5,5 млн. грн.

Міськрада виділила на ямковий ремонт черкаських доріг 5,5 млн. грн. За інформацією Черкаського МВК, на останньому засіданні депутати Черкаської міської ради внесли зміни до міського бюджету. Зокрема вони скерували кошти, зекономлені під час проведення тендерних процедур, на ремонти в закладах охорони здоров’я, перерозподіляли кошти між іншими соціальними об’єктами.

Охорона здоров’я
Депутати перерозподілили кошти, отримані в результаті економії під час проведення тендерних процедур. 122 тис. грн. спрямували на придбання медичного обладнання для 2-ої міської поліклініки. А саме: облаштування з’їздів на входах у будівлі для людей з особливими потребами, обладнання туалетів для людей з фізичними вадами, заміну вікон тощо.

Галузь освіти
Депутати виділили 200 тис. грн. до Статутного фонду КП «Центральний стадіон» на облаштування асфальтного покриття на території стадіонного комплексу. Також народні обранці передбачили 50 тис. грн. на придбання спортивного інвентарю для Дитячих юнацьких спортивних шкіл міста. Також було виділено 100 тис. грн. на проведення обстеження та створення проектно-кошторисної документації реконструкції покрівлі ЗОШ № 17.

Житлово-комунальна галузь
Депутати внесли до статутного фонду КП «Міськсвітло» кошти, за рахунок яких проводитиметься реконструкція освітлення на деяких ділянках у Черкасах. Зокрема реконструкція освітлення на вул. Корольова (між будинками № 32 та 24), вул. Смілянській (від вул. 30 років Перемоги і до аеропорту), між житловими будинками по вул. Р. Люксембург і до вул. Енгельса.
Також були скеровано 5,5 млн. грн. на проведення поточного ремонту на черкаських вулицях.
18.06.2012 10:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter