Плюралізм зашкалює: у Черкасьому МВК чи то заборонили, чи то ні продаж кавунів та динь на вулицях

Плюралізм зашкалює: у Черкасьому МВК чи то заборонили, чи то ні продаж кавунів та динь на вулицях За інформацією Черкаського МВК, з 2012 року в Черкасах баштанні продаватимуть лише цивілізовано – на облаштованих ринках, у магазинах та супермаркетах. Кавунів та динь на газонах чи посеред площ більше не буде.
Члени виконкому визначились, що є неприпустимим продаж кавунів та динь на вулицях міста, на загазованих перехрестях чи на газонах.
– Цю традицію потрібно викорінювати, – говорить перший заступник міського голови Віктор Беззубенко. – Адже по-перше, це неестетично, по-друге, торгівля розміщується здебільшого на газонах, що нищить їх. Та й жителі часто скаржаться, що біля «точок» продажу баштанних брудно та шумно.
Муніципальна інспекція візьме заборону розміщення баштанних на контроль не для того, аби оштрафувати порушника, що вже розмістив кавуни на газонах, а має не допустити взагалі появи подібного.
Проте днями продавці баштанових культур звернулися до міської влади з проханням виділити місця, які знаходяться не на газонах, не біля основних транспортних магістралей. Віктор Беззубенко дав доручення віднайти такі місця і винести на засідання виконкому проект рішення. А вже члени виконкому визначатимуть, чи дозволяти там торгувати.
14.06.2012 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter