Тулуб: реалізація обласної програми розвитку туризму розпочнеться в Чигирині

Тулуб: реалізація обласної програми розвитку туризму розпочнеться в Чигирині Проблеми популяризації «зеленого туризму» та формування позитивного туристичного іміджу Черкащини було розглянуто на нараді у Чигирині.
Під час розгляду обласної програми розвитку туризму «Черкащина туристична» Сергій Тулуб зазначив, що черкащани зобов’язані повною мірою використати туристичну привабливість регіону для його соціально-економічного розвитку.
«Це дозволить нам створити десятки нових робочих місць, отримати додатковий дохід до обласного, районних і сільських бюджетів і популяризувати Черкащину на всеукраїнському та світовому рівнях», – сказав голова ОДА.
За словами Сергія Борисовича, реалізація обласної програми повинна розпочатися у Чигирині – козацькій столиці, що стала символом національного визволення та яку щороку відвідують близько 100 тис. туристів.
«Саме тут, у Чигирині, ми розглянемо можливості обласної та районної програм розвитку туризму. А якщо проект виявиться вдалим, то його буде реалізовано на всій території Черкащини», – підкреслив Сергій Тулуб.
Про актуальність комплексних заходів щодо популяризації «зеленого туризму» і формування позитивного туристичного іміджу Черкащини в цілому висловилися і приватні підприємці, які здійснюють діяльність у цій сфері.
Так, Микола Вдовенко, власник приватної садиби «Медовий сад», що на Чигиринщині, почав займатися «зеленим туризмом» з 2005 року, відтак став одним із перших, хто розробляв маршрути та організовував цей напрямок туризму. Чоловік розповів, що спочатку було багато зустрічей, вивчення і обмін досвідом з іншими. Проте нині він має гарні результати: у садибі Миколи Васильовича для активного дозвілля відпочивальників пропонуються програми на 1,2,3 чи навіть 4 дні.
«Впровадження комплексних заходів щодо популяризації «зеленого туризму» на обласному рівні не тільки покращать туристичну привабливість нашого краю, а й стане одним із чинників підтримки і розвитку села», – зазначив власник «Медового саду».
І таких господарів на Черкащині немало: це і приватна садиба Марії Ткаченко, і філіал Національного історико-культурного заповідника «Чигирин» – «Холодний Яр», яким опікується Богдан Легоняк і господарі «Дикого Хутора» Леся та Олег Островські.
14.06.2012 09:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter